Kilo Günlüğü, VKİ Hesaplama

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,4 MB
  • Version 1.54
  • Dil Türkçe
  • Firma aktiWir GmbH
Sağlıklı kilo vermek için Kilo Günlüğü mobil uygulaması ile yaşamınızı takip edebilirsiniz.

Sağlıklı bir şekilde daha fit bir vücuda sahip olmak isterseniz Kilo Günlüğü mobil uygulamasını kullanın. Vücut kitle indeksinizi hesaplayarak sağlıklı beslenerek kilo vermenin tadını çıkartın. Sağlıklı kilo vermek için illa spor salonlarına gitmeye ya da özel hoca tutmaya gerek yoktur. Android  cep telefonunuza Kilo Günlüğü mobil uygulamasını ücret ödemeden indirebilirsiniz. Özel zayıflama ögeleri ile tasarlanan Kilo Günlüğü mobil uygulaması sayesinde fazla kilolara elveda deyin. 

Başarılı bir şekilde kilo verip, diyetteki başarını denetlemek mi istiyorsunuz? Kilo tutanağı aktiBMI? yi yardımcı bir araç haline getirerek, size klasik diyetlerde eşlik edebilir. Böylece günden güne, doğru yolda olup olmadığınızı anlayacak ve ulaşmak istediğin kilo ya yaklaşıp yaklaşmadığını göreceksiniz. 

Ulaşmak istediğiniz kiloya ulaşmak için kendinizi mobil cihazınızdan takip edin.  Vücut yağ oranını, kas kütlenizi ve kilonuzu toparlayarak, kendinize yeni hedefler belirleyip onları uygulamaya geçirmeye çalışın. Bu uygulama senin durumuna ve kilo gidişatına göre kesin bir değerlendirme çıkartıyor. Sağlıklı bir şekilde kilo verin ve bunu takip altında ilerletin. 

Kilo Günlüğü, VKİ Hesaplama indir